ביטוח משכנתא באמצעות סוכן הביטוח גבי אקילוב
 
 
 

ביטוח משכנתא

כל אחד מאיתנו שנטל הלוואת משכנתא לרכישת דירה התבקש ע"י הבנק למשכנתאות לרכוש שני ביטוחים: ביטוח חיים וביטוח למבנה- שיבטיחו את החזר ההלואה במקרה של פטירה בטרם-עת של אחד מהלווים או במקרה של נזק משמעותי למבנה הבית או למבנה הדירה (רעידת אדמה, שריפה, נזקי מים ועוד). 
ה
ביטוחים הללו הם אמנם דרישת הבנק למשכנתאות כדי להגן על עצמו, אך הם באים להגן על המבוטח לא פחות מאשר על הבנק. לכן, כדאי לבדוק את הפוליסה לפני שרוכשים אותה. כמבוטחים, צריך להיות לנו אינטרס לרכוש ביטוח הנותן מענה רחב לנזקים שונים ולא להסתפק בביטוח המינימלי שדורש הבנק למשכנתאות.
בעבר, ביטוחי המשכנתאות היו מבוצעים אך ורק באמצעות הבנקים למשכנתאות, והם היו יקרים מאוד (כמעט פי 3 ממחירם כיום) ורוב לווי המשכנתאות לא היו מודעים לכך שהם משלמים עבור הביטוחים הללו כי התשלומים עבור הביטוחים היו חלק מהתשלום עבור המשכנתא עצמה. 
משנת 1998 שוק ביטוחי המשכנתאות נפתח לתחרות ומחירם ירד בהתאם. התחרות גם הביאה להבדלים גדולים בין המוצרים השונים ובין חברות הביטוח. החכמה היא לרכוש מוצר המכסה כמה שיותר במחיר סביר ולאו דווקא לרכוש את הביטוח הזול ביותר, שהרי ישנם ביטוח משכנתא שאינם נותנים מענה לאירועים משמעותיים כמו נזק לצד שלישי (צד ג') וזו אחת הסיבות למחיר הנמוך שלהם.. אך האם זה מוצר כדאי? אתן דוגמא נפוצה: כשפורצת שריפה בדירת מגורים, בד"כ יש נזק לדירות השכנים ולחדרי מדרגות. נזקים אלה יכולים להסתכם במאות-אלפי ש"ח! וזאת, מעבר לנזק לדירה עצמה... האם ניתן לוותר על כיסוי כזה, ולרכוש פוליסת משכנתא זולה יותר ב-15 ש"ח לחודש אשר אינה מכילה סעיף צד ג'? 

למה לא כדאי לרכוש ביטוח משכנתא בחברות-ביטוח ישירות או באמצעות הבנקים למשכנתאות?
אחד מהצרכים החשובים ביותר ברכישת ביטוח הוא השירות האישי והמקצועי ע"י איש מקצוע המכיר בצורה טובה את המבוטח ומשפחתו
סוכן ביטוח אישי המלווה את המשפחה מכיר את התמונה הכוללת ויודע כמה ביטוחים יש למבוטח, הסוכן מכיר לעומק את מצבו הבריאותי של הבמוטח וכדומה. להיכרות זו יש משקל בבחירת ביטוח-המשכנתא המתאים ביותר עבור המבוטח. לדוגמא: ישנם ביטוחי משכנתא עם הצהרת בריאות מקוצרת, דהיינו ישנם מקרים רפואיים שעליהם אין חובת דיווח.. במקרים מסויימים פוליסה כזו עדיפה למבוטח מאשר פוליסה עם הצהרת בריאות מלאה. גם אם היא יקרה יותר ב-10-20 ש"ח לחודש. עיצה של סוכן ביטוח מקצועי יכולה להיות ההבדל בין קבלת פיצוי מחברת הביטוח לבין אי קבלת הפיצוי בטענות שונות ומשונות..
כשפונים לחברות ביטוח ישירות או לבנקים למשכנתאות כמעט תמיד מכירת הביטוח לא נעשית בצורה מקצועית מספיק, וזאת ע"י מוקדנים צעירים וטלפניות או אנשי מכירות.. לא בטוח שהם יהיו שם כשתצטרכו אותם. המוקדנים מתחלפים...ולכן לא בטוח שאכפת להם ממה שיקרה לאחר קרות המקרה הביטוחי.
בעיה נוספת הנובעת מחוסר היכרות אישית עם המבוטח היא תשלומים כפולים: כבר פגשתי אנשים המשלמים 3 פעמים! עבור אותו ביטוח משכנתא בחברות-שונות.

ביטוח משכנתא באמצעות סוכן הביטוח גבי אקילוב- פוליסה עם כל היתרונות במחיר הכי נמוך שאפשר.
 

באמצעות "מודל ניהול סיכונים אישי ומשפחתי  
נבחן כיצד לשלב את ביטוח המשכנתא שלכם עם שאר ביטוחי החיים הפרטיים שלכם ועם ביטוח התכולה -
כדי שלא תיפלו בין הכיסאות, וגם שלא תשלמו כפליים! 


לכתבות מעיתונים בעניין ביטוחי משכנתא, הממחישות את הכדאיות שבבחירת סוכן ביטוח אישי
וממה צריך להיזהר- לחץ כאן 

 

לפגישה או להצעת מחיר- התקשרו כבר היום: 052-6222944

 או השאירו פרטים בתיבת "צור קשר". 

 
חדשות

ברוכים הבאים לאתר!

שנת 2020 ועדיין לא הפקדת כספים לטובת פנסיית חובה לעצמאיים?
כל עצמאי שפעיל מעל חצי שנה מחוייב להפקיד כספים לפנסיה ולהבטיח את עתידו. כדאי שניפגש!
בשנה האחרונה חלו שינויים רבים שנוגעים בכל אחד מאיתנו. כדי להבין "מי נגד מי" ומה יוצא לכם מכך - התקשרו לתאם פגישה והכל יוסבר לכם בפשטות:
 052-6222944 גבי 

צריכים בדיקה מקיפה של תיק הביטוחים שלכם?  - פשוט שלחו לי צילומי ת.ז. שלכם ואני אתחיל לעבוד.
מבטיח שאמצא איך לשפר לכם את הכיסוי תוך צמצום אפשרי של העלויות שלכם (כרוך בתשלום).

עידן חדש בביטוחי הבריאות - החל משנת 2016 - ביטוחי הבריאות הם בגרסה חדשה ומעודכנת! מרכיב הניתוחים בישראל הפך להיות במבנה של "פוליסה אחידה". שאר המרכיבים כמו תרופות או השתלות או בדיקות הריון וכדומה- ניתנים לרכישה גם בנפרד. לפרטים ולהתאמה אישית של הביטוחים החשובים הללו -
צרו קשר!

עוד לא רכשתם ביטוח בריאות? אל תחמיצו את  מבצע הענק של מגדל! הנחות גדולות של עד 25% ל-5 שנים
במחיר לרוכשים ביטוח בריאות!
על ביטוחי בריאות קראו כאן

לוקחים משכנתא?
אל תתפתו לרכוש ביטוחי משכנתא באמצעות הבנק! הביטוח שם אינו מכסה מספיק והאחריות תיפול עליכם!
פנו אליי לקבלת הצעה משתלמת בלי שתוותרו על שירות אישי של סוכן-ביטוח!
כל הפרטים כאן


 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים