ביטוח דירה ותכולה

"הבית שלנו!"... "קנינו דירה!"... אלה מילים כל כך משמחות.. ואכן, אין  כמו  בבית!
בית או דירה הם הנכס היקר ביותר שלנו. אנו עובדים שנים רבות כדי לממן רכישת בית (במיוחד בישראל!), משקיעים את מיטב כספנו ומאמצנו בשיפוצו ובעיצובו ומרגישים בטוחים ומוגנים כשאנחנו בבית. אך חישבו לאיזה נזק כספי גדול המשפחה חשופה במקרה של שריפה או רעידת אדמה או פיצוץ בלון גז וכדומה. מדובר במאות-אלפי שקלים ובמקרים רבים הנזק הוא בגובה כמה מיליוני שקלים...!  לא רק שמבנה הדירה ניזוק במקרים אלו, אלא גם תכולת הדירה, שבה השקענו מאות-אלפי שקלים לאורך השנים. ביטוח מבנה ותכולה הם חובה לכל בעל רכוש ולכל משפחה! 

רבים נוטים לחשוב שבשל העובדה שהדירה או הבית אינם "זזים ממקומם"- לא יקרה להם שום דבר... וזאת, בניגוד למכונית שנמצאת לרוב בתנועה... אך האמת היא שנזקים לדירות ולבתים קורים כל הזמן, והרבה! רוב השריפות בבתים אינן מופיעות בחדשות כי ישנם מקרים רבים שנזקי השריפה "קטנים"... נזקים של משהו כמו 100,000 ש"ח -200,000 ש"ח. זה קורה כששוכחים מחבת על האש, או וילון שמתבדר לו ברוח ומגיע עד לנר הדולק או קצר חשמלי שגורם לשריפה ועוד ועוד. אך גם נזקים "קטנים" כאלה מצדיקים את רכישת הביטוח. כמובן שהנזק יכול להגיע ל"טוטאלוס" ובמקרה כזה המשפחה נשארת ללא קורת גג, ובד"כ ללא יכולת כלכלית לממן רכישת דירה ותכולה מחדש. מישהו יכול להבטיח שביתו לא יקרוס ברעידת-אדמה? יש מישהו שביתו חסין מנזקי מים וצנרת?... ברור שלא, אך במידה ולמשפחה יש ביטוח דירה ותכולה- לא צריכה להיות סיבה לדאגה. 

יש לי ביטוח משכנתא... אני יכול לישון בשקט?
תוכל "לישון בשקט" רק לאחר בדיקה יסודית ע"י סוכן-ביטוח מקצועי ומנוסה שיבדוק את סכומי הביטוח ואת התאמתם לשווי הנכס ואם הפוליסה כוללת את כל הכיסויים החשובים. צריך לזכור שביטוח משכנתא דרך הבנקים לא תמיד מכסה את מלוא ערך הכינון של הדירה וברוב הפוליסות באמצעות הבנקים אין כיסוי לצד ג' (נזקים לדירות של השכנים או לאדם אחר). כמו-כן ביטוח משכנתא אינו כולל כיסויים לתכולת הדירה.

מה הפרוצדורה ברכישת ביטוח דירה ותכולה?
קודם כל ממלאים טופס הצעה של חברת הביטוח שבו נבחר את הכיסויים המתאימים לכם ונרשום סכומים ראשוניים. לאחר הגשת טופס ההצעה לחברת הביטוח יתקשר אליכם סוקר של חברת שמאות שיבוא אליכם הביתה ויסקור את רכושכם. לאחר מס' ימים הסוקר ימציא דו"ח מפורט של כל תכולת הדירה שלכם כולל תכשיטים ודברים יקרי-ערך, וישלח את הדו"ח אל סוכנות הביטוח. השלב האחרון הוא התאמת סכומי הביטוח של הפוליסה ואת מחיר הפוליסה - לסכומים המופיעים בדו"ח הסוקר.
יש לציין שבמידה וסכומי הביטוח יהיו גבוהים- חברת הביטוח תדרוש מיגונים כגון: אזעקה, כספת או סורגים וכדומה.  

 


אל תהמרו על הרכוש שלכם! אתם עובדים קשה מאוד בשביל זה! ורק ביטוח יכול להבטיח שמה שהשגתם בעמל רב לא יילך לאיבוד! 


באמצעות מודל "ניהול סיכונים משפחתי"
נבחן ביחד כיצד אתם ערוכים לנזקים לרכושכם וכיצד תוכלו להגן על רכושכם.


לקביעת פגישה אצלכם בבית- התקשרו 052-6222944
או השאירו פרטיכם בתיבת "צור קשר"

 
חדשות

ברוכים הבאים לאתר!

שנת 2020 ועדיין לא הפקדת כספים לטובת פנסיית חובה לעצמאיים?
כל עצמאי שפעיל מעל חצי שנה מחוייב להפקיד כספים לפנסיה ולהבטיח את עתידו. כדאי שניפגש!
בשנה האחרונה חלו שינויים רבים שנוגעים בכל אחד מאיתנו. כדי להבין "מי נגד מי" ומה יוצא לכם מכך - התקשרו לתאם פגישה והכל יוסבר לכם בפשטות:
 052-6222944 גבי 

צריכים בדיקה מקיפה של תיק הביטוחים שלכם?  - פשוט שלחו לי צילומי ת.ז. שלכם ואני אתחיל לעבוד.
מבטיח שאמצא איך לשפר לכם את הכיסוי תוך צמצום אפשרי של העלויות שלכם (כרוך בתשלום).

עידן חדש בביטוחי הבריאות - החל משנת 2016 - ביטוחי הבריאות הם בגרסה חדשה ומעודכנת! מרכיב הניתוחים בישראל הפך להיות במבנה של "פוליסה אחידה". שאר המרכיבים כמו תרופות או השתלות או בדיקות הריון וכדומה- ניתנים לרכישה גם בנפרד. לפרטים ולהתאמה אישית של הביטוחים החשובים הללו -
צרו קשר!

עוד לא רכשתם ביטוח בריאות? אל תחמיצו את  מבצע הענק של מגדל! הנחות גדולות של עד 25% ל-5 שנים
במחיר לרוכשים ביטוח בריאות!
על ביטוחי בריאות קראו כאן

לוקחים משכנתא?
אל תתפתו לרכוש ביטוחי משכנתא באמצעות הבנק! הביטוח שם אינו מכסה מספיק והאחריות תיפול עליכם!
פנו אליי לקבלת הצעה משתלמת בלי שתוותרו על שירות אישי של סוכן-ביטוח!
כל הפרטים כאן


 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים